Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.

Pokazuje wszystkich 10

list
grid
Sale!
JALUPURE. 100% czystego kwasu hialuronowego.

100% Pure Hyaluronic Acid JALUPURE

JALUPURE to czysty, 100% koncentrat mikronizowanego kwasu hialuronowego. Uzupełnienie kwasu hialuronowego jest niezwykle istotne z punktu widzenia ożywienia wszystkich warstw macierzy tkanki łącznej i poprawy ich funkcjonalności. Ten najnowszej generacji kwas hialuronowy JALUPURE o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej redukuje zmarszczki i sprawia, że skóra staje się gładsza, lepiej odżywiona i bardziej zrelaksowana. Dzięki zaawansowanej technologii przezskórnego transportu, kwas hialuronowy dostarczany jest do różnych warstw skóry.

Pojemność: 50 ml. Zużycie na zabieg: ok. 1 ml – 2 ml.

440zł 390zł
Sale!
Serum BOTOFILL. Botox-like efekt. Usuwanie zmarszczek.
5.00

Botox Like Effect Serum BOTOFILL

Produkt ten został opracowany tak, by działać w sposób szczególny na biochemiczny mechanizm skurczu mięśnia, jednocześnie nie wpływając na naturalną mimikę twarzy. Innowacyjny kompleks peptydowy pozwala rozluźnić zmarszczki mimiczne dając twarzy naturalny i bardziej zrelaksowany wyraz. Mikrokapsułki kwasu hialuronowego wnikają głęboko w skórę nawilżając ją. Jednocześnie wygładzają drobne linie i zmarszczki, dzięki czemu skóra zyskuje bardziej elastyczny, gładki i jędrny wygląd.

Pojemność: 50 ml i 30 ml. Zużycie na zabieg: ok. 1 ml – 2 ml.

440zł 390zł
Sale!
Serum EXAGE. Usuwanie zmarszczek.

Anti-Aging Booster Serum EXAGE

Intensywne serum przeciwstarzeniowe EXAGE zawiera duże stężenie Matrixyl 3000, który odgrywa ważną rolę w syntezie kolagenu, fibronektyny i kwasu hialuronowego. W EXAGE znajdziemy ponadto krzem organiczny w wysokim stężeniu, który wzmacnia działanie preparatu pobudzając syntezę elastyny, która z kolei pozwala skórze na lepsze zachowanie naturalnej elastyczności. Dzięki kombinacji działania Matrixyl 3000 i krzemu organicznego, skóra uzyskuje nową, bardziej zwartą i pełniejszą strukturę. Niezwykle nowoczesny preparat EXAGE daje również praktycznie  natychmiastowy efekt wypełnienia i redukcji zmarszczek, dzięki mikronizowanemu kwasowi hialuronowemu.

Pojemność: 50 ml i 30 ml. Zużycie na zabieg: 1- 5 ml.

440zł 390zł
Sale!
Serum Q-10 Compact. Ujędrnianie skóry.

Firming and Lifting Booster Serum Q-10 COMPACT

To wysoce skoncentrowane serum Q-10 COMPACT zawiera składniki, które ujędrniają i poprawiają biologiczną elastyczność skóry, jak również ją wzmacniają. Q-10 COMPACT działa także niezwykle efektywnie jeśli chodzi o wiotkość skóry oraz redukcję zmarszczek. To serum powoduje także zwiększenie produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, redukuje oznaki przedwczesnego starzenia się, tonuje oraz wygładza skórę, nadając jej sprężystości i elastyczności typowej dla młodzieńczego wyglądu. W połączeniu z Mesofill TONE, serum Q-10 COMPACT działa synergistycznie, dając tym samym jeszcze lepsze efekty po zabiegu.

Pojemność: 50 ml i 30ml. Zużycie na zabieg: ok. 1-5 ml.

420zł 370zł
Sale!New!
Serum VESSELCARE. Pękające naczynka, trądzik różowaty.

Lenitive Booster Serum VESSELCARE

Niezwykle efektywne Serum VesselCare skutecznie przyczynia się do zmniejszenia rumienia cery naczynkowej poprzez obniżenie przekrwienia skóry twarzy, dzięki zawartym składnikom aktywnym o działaniu łagodzącym i odżywczym. Serum VesselCare oferuje konkretne efekty działając na naczynia włosowate i  pobudzając mikrokrążenie na powierzchni skóry twarzy, by w końcu przyczynić się do odbudowy naturalnej bariery obronnej skóry. Widocznym efektem, począwszy od pierwszego zabiegu, jest zmniejszanie efektu cery naczynkowej oraz ogólne ograniczenie zaczerwienienia skóry. Mieszanka składników aktywnych VesselCare używanych w tym serum, w połączeniu z Mesofill Tone działa synergistycznie i maksymalizuje efekty całej kuracji.

Pojemność: 50 ml. Zużycie na zabieg: ok. 1-5 ml.

420zł 370zł
Revilase. Odżywienie i usuwanie zmarszczek.

BioLine REVILASE

Preparat Revilase (Rejuvenase) stanowi syntetyczne wiązanie pentapeptydowe w roztworze z cząsteczkami fosfolipidów zawierających kolagen, elastynę, witaminę E, witaminę C, stworzony jako miejscowy czynnik mezoporacji. Revilase jest zdolny zmieniać strukturę kolagenu, jak również przyczynia się i stymuluje produkcję kolagenu – w ten sposób dostarcza skórze niezbędne składniki dla poprawienia jej oryginalnej biologicznej struktury i elastyczności. Preparat Revilase zapewnia i gwarantuje doskonałe i długotrwałe rezultaty:
• wypełnia zmarszczki,
• stymuluje produkcję elastyny,
• poprawia strukturę włókien kolagenowych,
• poprawia elastyczność skóry.

Pojemność: 50 ml.

75zł
BioTone. Ujędrnienie, odżywienie skóry.

BioTone (BioMuscle)

BioTone (inna nazwa handlowa to BioMuscle) jest preparatem liftingującym oraz ujędrniającym stosowanym do twarzy i ciała wykorzystywanym przy zabiegu mezoporacji. Zawiera aktywne serum, które udoskonala wygląd estetyczny i ścisłość naskórka. Prolina dostarcza naskórkowi ładnego kolorytu i odporności, spirulina z drzewa morskiego wiąże w naskórku wszystkie proteiny, które poprawiają wygląd skóry. W składzie znajdziemy również m.in.: elastynę, kreatynę, L-karnitynę, kolagen, retinol oraz olejek migdałowy.

Pojemność: 50 ml.

55zł
BioViso / Face. Mocne nawilżenie skóry.

BioViso (BioFace)

Preparat BioViso stosowany jest do super nawilżającej i odżywczej kuracji skóry twarzy. Pozwala doskonale zrekonstruować fizjologiczną zwartość zniszczonej skóry dzięki aktywnym substancjom, takim jak: mocznik, glukoza, sód, fruktoza, gliceryna, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, oraz sole w proporcjach odpowiadających naturalnemu nawilżeniu. Te aktywne substancje zapewniają głębokie nawilżenie i odbudowanie starej, szorstkiej i chropowatej skóry.

Pojemność: 70 ml.

55zł
TROPHODERM. Wygładzanie, wypełnianie głębokich zmarszczek.

TROPHODERM (BioSmooth). Wygładzanie, wypełnianie głębokich zmarszczek.

Stosując Trophoderm osiągniesz efekty wygładzenia i zmniejszenia zmarszczek dzięki synergicznemu połączeniu Argireliny i kwasu hialuronowego. Trophoderm to niezwykle skuteczny sposób w walce ze zmarszczkami, to unikalna formuła stosowana w zabiegach przeciwzmarszczkowych – duża koncentracja aktywnych składników to niewielkie zużycie (od 1 do 1,5 ml) na obszar, przy jednoczesnej maksymalnej efektywności. Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego i heksapeptydu Argirelina, Trophoderm wywołuje widoczne efekty już od pierwszego zabiegu oddziaływując bezpośrednio na synapsy podobnie jak botox.

Pojemność: 30 ml.

420zł
JALUDERM. 100% czystego kwasu hialuronowego.

JALUDERM (Hyaluderm). Wypełnianie głębokich zmarszczek.

Efektywną formułę kwasu hialuronowego (100 % kwasu hialuronowego) o nazwie Jaluderm stworzono specjalnie do zabiegów mezoporacji w celu szybkiego i skutecznego pozbycia się zmarszczek mimicznych oraz zmarszczek starczych. Dzięki odpowiedniej budowie tego preparatu i jego wyjątkowej zdolności do zachowania wody w skórze, już od pierwszego zabiegu otrzymujemy zdecydowane nawilżenie i wygładzenie szorstkiej powierzchni naskórka. Ponadto Jaluderm powoduje uporządkowanie struktury włókien kolagenowych, co ma zdecydowany wpływ na ich napięcie. Następuje równocześnie poprawa kolorytu i ogólnego wyglądu skóry. Jaluderm używamy głównie do twarzy, biustu i szyi, jednak z powodzeniem możemy nim również „zasilać” zabiegi na brzuchu i udach.

Pojemność: 50 ml.

450zł
Mobile version: Disabled