Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.
Profesjonalne, kosmetyczne koktajle zabiegowe dla salonów i gabinetów kosmetycznych, dedykowane do użycia w zabiegach mezoporacji Acthyderm. Oryginalne włoskie kosmetyki linii BioLine. Minimalne zamówienie dla kosmetyków z tej linii to 3 szt.

Pokazuje wszystkich 14

list
grid
Revilase. Odżywienie i usuwanie zmarszczek.

BioLine REVILASE

Preparat Revilase (Rejuvenase) stanowi syntetyczne wiązanie pentapeptydowe w roztworze z cząsteczkami fosfolipidów zawierających kolagen, elastynę, witaminę E, witaminę C, stworzony jako miejscowy czynnik mezoporacji. Revilase jest zdolny zmieniać strukturę kolagenu, jak również przyczynia się i stymuluje produkcję kolagenu – w ten sposób dostarcza skórze niezbędne składniki dla poprawienia jej oryginalnej biologicznej struktury i elastyczności. Preparat Revilase zapewnia i gwarantuje doskonałe i długotrwałe rezultaty:
• wypełnia zmarszczki,
• stymuluje produkcję elastyny,
• poprawia strukturę włókien kolagenowych,
• poprawia elastyczność skóry.

Pojemność: 50 ml.

75zł
BioTone. Ujędrnienie, odżywienie skóry.

BioTone (BioMuscle)

BioTone (inna nazwa handlowa to BioMuscle) jest preparatem liftingującym oraz ujędrniającym stosowanym do twarzy i ciała wykorzystywanym przy zabiegu mezoporacji. Zawiera aktywne serum, które udoskonala wygląd estetyczny i ścisłość naskórka. Prolina dostarcza naskórkowi ładnego kolorytu i odporności, spirulina z drzewa morskiego wiąże w naskórku wszystkie proteiny, które poprawiają wygląd skóry. W składzie znajdziemy również m.in.: elastynę, kreatynę, L-karnitynę, kolagen, retinol oraz olejek migdałowy.

Pojemność: 50 ml.

55zł
BioCell. Usuwanie, redukcja cellulitu.

BioCell (BioCellu)

Preparat BioCell to antycellulitowa formuła serum do zabiegów na ciało. BioCell bogaty jest w aktywne substancje, które działają na strefy występowania cellulitu. Preparat zapewnia szybszą redukcję tkanek tłuszczowych, a tym samym wpływa na ich lepszą zwięzłość. Dzięki BioCell poprawia się znacznie wygląd skóry.

Pojemność: 70 ml.

55zł
BioSeno. Ujędrnianie, powiększanie biustu.

BioSeno (BioBreast)

Dodająca objętości i jędrności tonizująca formuła do biustu. Efektywne połączenie składników aktywnych sprawia, że koktajl ten, wprowadzany metodą mezoporacji, jest niezwykle skuteczny w poprawie wyglądu biustu.

Pojemność: 70 ml.

55zł
BioStria. Usuwanie rozstępów.

BioStria (BioStriae)

Preparat BioStria to dedykowana mieszanka naturalnych substancji aktywnych o działaniu stymulującym i regenerującym. BioStria stymuluje zewnętrzny mikroobieg, dzięki czemu otrzymujemy znacznie wzmocnioną i bardziej zwartą skórę. W ten sposób wpływamy i usuwamy względnie stare rozstępy. W wyniku działania BioStria otrzymujemy natychmiastowe wygładzenie szorstkiej powierzchni skóry i znaczną poprawę napięcia struktury, kolorytu oraz ogólną poprawę wyglądu skóry.

Pojemność: 60 ml.

55zł
BioViso / Face. Mocne nawilżenie skóry.

BioViso (BioFace)

Preparat BioViso stosowany jest do super nawilżającej i odżywczej kuracji skóry twarzy. Pozwala doskonale zrekonstruować fizjologiczną zwartość zniszczonej skóry dzięki aktywnym substancjom, takim jak: mocznik, glukoza, sód, fruktoza, gliceryna, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, oraz sole w proporcjach odpowiadających naturalnemu nawilżeniu. Te aktywne substancje zapewniają głębokie nawilżenie i odbudowanie starej, szorstkiej i chropowatej skóry.

Pojemność: 70 ml.

55zł
BioSlim. Usuwanie tkanki tłuszczowej.

BioSlim (BioAdipose)

Zdecydowane wyszczuplanie wybranych obszarów z nadmiarem tkanki tłuszczowej. BioSlim jest skuteczną formułą likwidującą miejscowe złogi lipidowe. Aktywne składniki preparatu: zielona kawa, guarana, gorzka pomarańcza, aloes, to zaledwie część biologicznych aktywatorów, jakie zawiera emulsja BioSlim, która z dużą łatwością penetruje skórę, redukuje cellulit oraz wywołuje efekt drenowania, odchudzania i modelowania skóry.

Pojemność: 60 ml.

55zł
VES_L plus Body. Pękające naczynka na ciele. Trądzik różowaty.

VES_L plus Body

To preparat na ciało, dedykowany do wzmocnienia i obkurczenia trwale rozszerzonych naczyń krwionośnych. Ponadto VES_L plus skutecznie łagodzi rumień i wycisza podrażnione naczynia krwionośne. Dzięki wysokiej zawartości składników przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych VES_L plus z powodzeniem możemy możemy stosować w przypadku trądziku różowatego. Do aktywnych składników tego preparatu należą między innymi: kasztanowiec, ruszczyk kolczysty, rumianek, witaminę PP oraz borówka czarna.

Pojemność: 50 ml.

75zł
VES_L plus Face. Pękające naczynka na twarzy. Trądzik różowaty.

VES_L plus Face

To preparat na twarz,  dedykowany do wzmocnienia i obkurczenia trwale rozszerzonych naczyń krwionośnych. Ponadto VES_L plus Face skutecznie łagodzi rumień i wycisza podrażnione naczynia krwionośne. Dzięki wysokiej zawartości składników przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych VES_L plus z powodzeniem możemy możemy stosować w przypadku trądziku różowatego. Do aktywnych składników tego preparatu należą między innymi: kasztanowiec, ruszczyk kolczasty, rumianek, witaminę PP oraz borówka czarna.

Pojemność: 50 ml.

75zł
TROPHODERM. Wygładzanie, wypełnianie głębokich zmarszczek.

TROPHODERM (BioSmooth). Wygładzanie, wypełnianie głębokich zmarszczek.

Stosując Trophoderm osiągniesz efekty wygładzenia i zmniejszenia zmarszczek dzięki synergicznemu połączeniu Argireliny i kwasu hialuronowego. Trophoderm to niezwykle skuteczny sposób w walce ze zmarszczkami, to unikalna formuła stosowana w zabiegach przeciwzmarszczkowych – duża koncentracja aktywnych składników to niewielkie zużycie (od 1 do 1,5 ml) na obszar, przy jednoczesnej maksymalnej efektywności. Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego i heksapeptydu Argirelina, Trophoderm wywołuje widoczne efekty już od pierwszego zabiegu oddziaływując bezpośrednio na synapsy podobnie jak botox.

Pojemność: 30 ml.

420zł
JALUDERM. 100% czystego kwasu hialuronowego.

JALUDERM (Hyaluderm). Wypełnianie głębokich zmarszczek.

Efektywną formułę kwasu hialuronowego (100 % kwasu hialuronowego) o nazwie Jaluderm stworzono specjalnie do zabiegów mezoporacji w celu szybkiego i skutecznego pozbycia się zmarszczek mimicznych oraz zmarszczek starczych. Dzięki odpowiedniej budowie tego preparatu i jego wyjątkowej zdolności do zachowania wody w skórze, już od pierwszego zabiegu otrzymujemy zdecydowane nawilżenie i wygładzenie szorstkiej powierzchni naskórka. Ponadto Jaluderm powoduje uporządkowanie struktury włókien kolagenowych, co ma zdecydowany wpływ na ich napięcie. Następuje równocześnie poprawa kolorytu i ogólnego wyglądu skóry. Jaluderm używamy głównie do twarzy, biustu i szyi, jednak z powodzeniem możemy nim również „zasilać” zabiegi na brzuchu i udach.

Pojemność: 50 ml.

450zł
Preparat Glicoderm. Przygotowanie skóry do zabiegu.

Preparat przygotowujący do zabiegu GLICODERM

Glicoderm jest preparatem przygotowującym skórę m.in. do zabiegu mezoporacji Acthyderm. Jego zadaniem jest obniżyć pH skóry dla lepszej penetracji kosmetyku podczas wykonywania zabiegu. Stanowi mieszankę kwasów z przewagą glikolowego o pH powyżej 4. Jest nakładany po aplikacji Cleansera i pozostawiony na skórze bez zmywania.

Pojemność: 100 ml. Zużycie na zabieg: namoczonym wacikiem zmyć skórę w miejscu zabiegu, pozostawić do wyschnięcia.

Odpowiednikiem preparatu Glicoderm z linii BioLine jest preparat Glicolix z linii Mesofill. Zastrzegamy sobie możliwość wysłania preparatu Glicolix zamiast Glicoderm w zależności od stanów magazynowych.

80zł
Preparat Cleanser. Przygotowanie skóry do zabiegu.

Preparat przygotowujący do zabiegu Cleanser

Preparat Cleanser przygotowujący skórę twarzy do zabiegu.

Profesjonalny produkt wskazany do czyszczenia i detoksykacji skóry. Przeznaczony do głębokiego działania oczyszczającego skórę; szybko i skutecznie przygotowuje skórę do użycia preparatu Glicoderm usuwając makijaż i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Przyjmuje na siebie zadanie również jako środek odkażający.

Pojemność: 100 ml. Zużycie na zabieg: namoczonym wacikiem zmyć skórę twarzy, pozostawić do wyschnięcia.

Odpowiednikiem preparatu Cleanser z linii BioLine jest preparat DermalClean z linii Mesofill. Zastrzegamy sobie możliwość wysłania preparatu DermalClean zamiast Cleanser w zależności od stanów magazynowych.

80zł
BioCarrier. Neutralny nośnik.

BioCarrier

Neutralny nośnik dla preparatów. Dzięki niemu możliwym jest używanie wyłącznie blisterów dla terapii Acthyderm lub innych specjalistycznych preparatów medycznych i kosmetycznych. Zwracamy uwagę, że każdy z kosmetyków może być nośnikiem dla innych substancji wodnorozpuszczalnych (nie dotyczy ampułek oraz Trophoderm i Jaluderm).

Pojemność: 60 ml.

45zł
Mobile version: Enabled