Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.
Usuwanie zmarszczek mezoporacją Acthyderm. Video.

Zapis video przykładowego zabiegu usuwania zmarszczek przy pomocy mezoporacji Acthyderm.

Przekonaj się jak proste i bezbolesne są zabiegi mezoporacji. Bez użycia igieł, bez bólu, bez powikłań i bez ryzyka, zabiegi mezoporacji Acthyderm to nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej. Urządzenie do mezoporacji Acthyderm uzyskało akceptację FDA (Food and Drug Administration USA – odpowiednik Ministerstwa Zdrowia w Polsce) jako metoda alternatywna dla zabiegów iniekcyjnych. Powodem najważniejszym, jest zdolność wprowadzenia przy pomocy mezoporacji Acthyderm ilości substancji porównywalnych do ilości substancji wprowadzonych za pomocą igły.

Czy inne urządzenie nad którym się zastanawiasz, by je kupić, ma oprócz ciekawej naklejki takie certyfikaty? Urządzenie Acthyderm jest jedynym urządzeniem na świecie, do mezoporacji Acthyderm, które uzyskało taki certyfikat.

Usuwanie zmarszczek.

Prezentację prowadzi dr Raffaela Salzillo.

 

Transkrypt.

W szerokiej gamie rozwiązań i narzędzi medycznych dostępnych w walce ze starzeniem się skóry, pojawiła się nowa, interesująca forma nieinwazyjnej terapii przeciwstarzeniowej. Jest ona skuteczna zarówno w przypadku starzenia się powodowanego upływem lat jak i fotostarzenia. Metoda ta polega na przezskórnym transporcie leków i dermokosmetyków z wykorzystaniem technologii mezoporacji.

Mezoporacja wykorzystuje wiązki odpowiednio dobranych impulsów, co pozwala na zmniejszenie nieprzepuszczalności skóry. Poprzez otwarte w ten sposób kanały zwane elektroporami, transportowane są substancje o działaniu regeneracyjnym, naprawczym i uelastyczniającym. Mezoporacja sprawia, iż trafiają one do odpowiednio wybranych miejsc w skórze.

Zastosowanie zupełnie bezinwazyjnej techniki pozwala na dostarczenie takich substancji jak kolagen, elastyna, kwas hialuronowy, koktajl witaminowy lub inny lek, uznany przez lekarza, jako korzystny dla danego pacjenta na kontrolowaną głębokość. W ten sposób zostaje uzupełniona zarówno ilość glikozaminoglikanów, kolagenu oraz elastyny, mających tendencję do zanikania w procesie starzenia się skóry.

4 Responses to Usuwanie zmarszczek mezoporacją Acthyderm. Video.

 1. Ewa / Odpowiedz

  02/12/2014 at 20:14

  Witam!
  Chciałam zapytać czy mogę przeprowadzić zabieg RF u klientki, która ma mięśniaki macicy. Jeden lekarz powiedział mi , że nie ma to żadnego związku ale jakoś trudno mi się przełamać na przeprowadzenie tego zabiegu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Ewa

  • Admin / Odpowiedz

   04/12/2014 at 10:47

   Witam,
   decyzja lekarza ma tutaj priorytet, więc nie musi się Pani chyba niczego obawiać. Najlepiej jednak gdyby uzyskała Pani opinię od lekarza prowadzącego tą osobę, możliwe, że w niektórych miejscach będzie można wykonać ten zabieg a w innych nie będzie to możliwe.
   Pozdrawiamy

 2. beata / Odpowiedz

  20/05/2015 at 19:30

  Proszę o informację gdzie w Warszawie mogę wykonać zabieg mezoporacja z wykorzystaniem oryginalnych kosmetyków? Pozdrawiam. Beata

  • Admin / Odpowiedz

   21/05/2015 at 08:59

   Na stronie http://www.mezoporacja.com/polecamy-salony/ znajdzie Pani adresy salonów, które zamawiają oryginalne włoskie kosmetyki do mezoporacji Acthyderm. Zwracam uwagę, że salony te mogą pracować również na innych kosmetykach wg swojego uznania.

Masz pytania? Chcesz zostawić komentarz?

Mobile version: Enabled