Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.
Najlepsze kosmetyki do mezoterapii bezigłowej.

Prezentujemy Państwu linię kosmetyków Mesofill, które dzięki swojej budowie molekularnej doskonale sprawdzają się podczas zabiegów nie tylko mezoporacji Acthyderm ale również mezoterapii bezigłowej, elektroporacji, sonoforezy, jonoforezy a nawet zabiegów z użyciem radiofrekwencji (RF).

Co więcej, dzięki synergicznemu oddziaływaniu kilkunastu składników, efekty zabiegów są dużo większe i bardziej widoczne już od pierwszego zabiegu niż przy użyciu stosowanych przez Was do tej pory ampułek z pojedynczymi składnikami. Ponadto, jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas kosmetyki, a szczególnie szeroka oferta serum, to obecnie najlepsze na polskim rynku gotowe koktajle zabiegowe dla profesjonalnych zabiegów kosmetyki i medycyny estetycznej.

Im lepszy koktajl tym lepsze efekty.

Jak wiesz, w zabiegach mezoterapii bezigłowej, sonoforezy lub innych, by osiągnąć zamierzone efekty, np. odmłodzenia lub nawilżenia skóry, stosuje się mieszanki różnych substancji aktywnych. Najczęściej jednak, jesteś skazana na samodzielne mieszanie różnych składników w zależności od problemów i wymagań klientów. Mogą to być problemy związane z wysuszoną skórą, pierwszymi lub głębokimi zmarszczkami, przebarwieniami, cellulitem czy nadmiarem tkanki tłuszczowej. Niestety, nawet po kilku latach nauki i kilkunastu latach pracy nie masz doskonałego przepisu na koktajl kosmetyczny do zabiegów, które wykonujesz. Nadal pojawiają się pytania, jakie składniki wymieszać, w jakich proporcjach i w jakich stężeniach? Które z nich połączone razem zadziałają synergistycznie a które z nich osłabią swoje działanie przez inny niewłaściwy składnik?

Na pewno, każda z nas, chciałaby jak najlepiej zadziałać na problemy naszych klientek w salonie kosmetycznym, prawda? To przecież właśnie ich satysfakcja z zabiegów i widoczne efekty są wyznacznikiem tego, czy dana osoba do nas wróci i przyprowadzi swoje znajome czy pójdzie do konkurencji.

Wyobraź sobie teraz, że masz w zasięgu ręki takie koktajle kosmetyczne. Jak prostsze stało by się życie, prawda? Jeśli miała byś dostęp do koktajlu kosmetycznego, innego na zmarszczki, innego na cellulit i jeszcze innego np. przeciwko rozstępom. Jeśli miałabyś pewność, że one faktycznie działają. Jeśli ich składniki byłyby naturalne a stężenia substancji aktywnych maksymalnie wysokie. Do tego przydałoby się zapewne jeszcze solidne i potwierdzone zaplecze naukowe, dzięki któremu miałabyś pewność, że to nie mieszanka przypadkowych substancji lecz odpowiednio przebadane i z największą starannością dobrane ilościowo i w odpowiednich stężeniach substancje aktywne. To wszystko sprawiło by zapewne, że Twoje zabiegi, były by naprawdę skuteczne a klientki w końcu zaczęły by doceniać dużo bardziej Twoją pracę i ofertę Twojego salonu. Czyż nie było by cudownie?

Profesjonalne kosmetyki dedykowane m.in. do mezoterapii bezigłowej.

Jeśli więc do tej pory bawiłaś się w mieszanie różnych składników próbując opracować swój cudowny koktajl przeciwzmarszczkowy, być może czas już skończyć z tymi próbami i postawić na sprawdzone rozwiązania?

Takim rozwiązaniem są gotowe koktajle Mesofill – to naukowa odpowiedź laboratoriów firmy Aesthelab na problemy oraz potrzeby kosmetologów i kosmetyczek; co więcej, zawierają te same składniki, które są używane w procedurach mezoterapii wykonywanej przez lekarzy. Koktajle Mesofill to ponad 10 lat prac i doświadczeń z milionów przeprowadzonych zabiegów Acthyderm w ponad 45 krajach.

Dzięki zastosowaniu wielowarstwowych liposomów koktajle Mesofill są preparatami dedykowanymi do zabiegów mezoporacji Acthyderm, mezoterapii bezigłowej, elektroporacji, sonoforezy i mogą być z powodzeniem stosowane również do zabiegów jonoforezy a nawet radiofrekwencji (RF).

Poznaj gotowe koktajle Mesofill do profesjonalnych zabiegów medycyny i kosmetyki estetycznej, w których wysoce aktywne substancje wchodzące w skład każdego kosmetyku, działają synergistycznie i zostały tak dobrane, zarówno pod względem stężenia jak i wzajemnych oddziaływań, by oferować rewelacyjne efekty po każdym zabiegu. Zapoznaj się ze składem oferowanych przez nas preparatów Mesofill, a przekonasz się, że to jedyne takie kosmoceutyki dostępne obecnie na rynku.

Gotowe wysokoaktywne koktajle zabiegowe stworzone przez naukowców.

Koktajle te nie zostały skomponowane przez przypadkową grupę handlowców, którzy wymieszali reklamowane w telewizji składniki i zamknęli je w piękne opakowanie. Koktajle zabiegowe Mesofill to szerokie zaplecze naukowe, lata doświadczeń i badań nad opracowaniem optymalnych składów tych koktajli. To formuły kosmetyków tworzone przez osoby znane w świecie naukowym i medycyny estetycznej. Przykładem takiej osoby może być np. dr Renato Torre (zobacz CV Renato Torre), który prowadził i nadzorował zespół naukowy, dzięki któremu powstało pierwsze na świecie urządzenie do mezoporacji Acthyderm, zakwalifikowane przez FDA (Food and Drug Administration USA) jako alternatywa dla mezoterapii igłowej.

Koktajle Mesofill to rewelacyjne kosmoceutyki, których źródłem jest doświadczenie medyczne międzynarodowego zespołu ekspertów. To wyjątkowe preparaty dedykowane do użycia w zabiegach mezoterapii bezigłowej, elektroporacji, sonoforezy, jonoforezy a nawet radiofrekwencji. Koktajle Mesofill są rekomendowane do użycia w wyżej wymienionych zabiegach przez Akademię Medyczną (Magistra Antiaging Medical Academy), która ściśle współpracuje w tym zakresie z Uniwersytetem w Pawii (Università di Pavia), Uniwersytetem Fryderyka II (Università Degli Studi Federico II) oraz II Uniwersytetem w Neapolu (Seconda Università Degli Studi di Napoli).

Kosmoceutyki Mesofill są zgodne z technologią Acthyderm i zatwierdzone przez wynalazcę urządzenia do mezoporacji Acthyderm Renato Torre. Efektem tak ścisłej współpracy są znakomitej jakości dermokosmetyki, które z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających kosmetologów.

Nowoczesna technologia pozwala wyprzedzić konkurencję.

Technologia stosowana w oferowanych przez nas kosmetykach linii Mesofill w głównej mierze opiera się na wielowarstwowych liposomach, które w rzeczywistości głębiej i skuteczniej niż zwykłe liposomy, są w stanie transportować substancje aktywne w głąb skóry. Więcej o stosowanej w naszych kosmetykach technologii wielowarstwowych liposomów możesz poczytać w tym artykule: Wielowarstwowe liposomy w naszych kosmetykach (link).

 

Oryginalne włoskie kosmetyki do mezoporacji Acthyderm. Kosmetyki do mezoterapii bezigłowej. Aesthelab.

 

Dedykowane do problemów, rozwiązują problemy …

W zależności od potrzeb i problemu z jakim przychodzi do Was pacjent, wybieracie Państwo gotowy koktajl kosmetyczny dedykowany do rozwiązania konkretnego problemu natury estetycznej. Otrzymujecie wysoce specjalistyczną mieszankę aktywnych składników, która działa szybko i skutecznie, oferując Wam rewelacyjne efekty po każdym zabiegu.

Może do tej pory tworzyłyście drogie Panie własne koktajle zabiegowe mieszając różne składniki kosmetyczne, jednak tak jak powiedzieliśmy wcześniej, wymieszanie ich to nie wszystko, ważne są przecież również proporcje i stężenia oraz inne wspomagające substancje działające synergistycznie, mogące wzmacniać lub osłabiać działanie poszczególnych składników. Oferowane przez nas gotowe koktajle zabiegowe rozwiązują przedstawione powyżej problemy. Ich skład, proporcje i stężenia składników oraz zawartość innych synergistycznie działających substancji to głęboko przeanalizowane i przetestowane, a co najważniejsze to działające formuły kosmetyczne. Wspólne i wzajemnie wzmacniające się działanie składników umożliwia szybkie i skuteczne osiągnięcie założonego celu, którym może być: mocne nawilżenie skóry, wypełnienie zmarszczek, usunięcie tkanki tłuszczowej z najbardziej opornych miejsc, zmniejszenie i usunięcie rozstępów lub cellulitu, powiększenie biustu a nawet zwiększenie objętości policzków.

Użycie gotowego i dobrze skomponowanego koktajlu kosmetycznego jest niedocenianym i naprawdę ważnym elementem w każdej kuracji przeciwstarzeniowej, nawilżającej, odchudzającej lub przeciwko cellulitowi. Posłużymy się tu przykładem z suplementacji diety. Chodzi o przyswajalność magnezu i wapnia – to podstawowa, prosta zależność pomiędzy magnezem a wapniem. Nadmiar wapnia zmniejsza przyswajalność magnezu, natomiast brak magnezu zmniejsza przyswajalność wapnia. Oba te składniki muszą być dostarczane w odpowiednich proporcjach do organizmu, w przeciwnym razie działają na swoją niekorzyść. Podobnie ma się sytuacja w koktajlach – preparatach dermokosmetycznych. Stężenia i zawartość składników aktywnych musi być ściśle dobrana, tak by wspólnie działały one na problem estetyczny w możliwie najkrótszym czasie, przy założeniach osiągnięcia maksymalnych efektów.

Odpowiednie proporcje i stężenia składników aktywnych wzmacniają wzajemnie swoje działanie. Synergia składników ujędrniających i nawilżających stosowanych w naszych kosmetykach radykalnie poprawia stan każdej skóry. Cera staje się gładsza, bardziej nawilżona i odżywiona już od pierwszego zabiegu. Problemy natury estetycznej są rozwiązywane maksymalnie szybko i bezpiecznie. Jeden zabieg z użyciem oferowanych przez nas włoskich kosmetyków, to jak miesiąc extra intensywnej kuracji przy użyciu dermokosmetyków z najwyższej półki.

Najlepsza kombinacja niskiej ceny i najwyższej jakości.

Jeśli zechcesz skorzystać z naszej oferty szybko przekonasz się, że oferowane przez nas kosmetyki doskonale sprawdzą się również w oferowanych przez Ciebie zabiegach mezoterapii bezigłowej, elektroporacji czy sonoforezy. Koszt materiału w zależności od zabiegu zaczyna się już od 10 zł / zabieg. Ich cena jest więc niezwykle atrakcyjna, a sam zabieg wykonasz szybciej i profesjonalniej bez konieczności dobierania i selekcji różnych indywidualnych preparatów. Jednak co najważniejsze, Twoi klienci będą naprawdę zadowoleni, gdyż będą mogli zobaczyć w końcu efekty Twojej pracy.

Aby podjąć z nami współpracę wyślij do nas emailem dane swojej firmy / salonu kosmetycznego, przedstawimy Ci cennik produktów. Jeśli ceny naszych dermokosmetyków będą Ci odpowiadać i zechcesz składać zamówienia założymy Ci konto umożliwiające logowanie się do systemu zamówień.

4 Responses to Najlepsze kosmetyki do mezoterapii bezigłowej.

 1. Anna / Odpowiedz

  28/11/2013 at 08:33

  Jakie jest zużycie tych kosmetyków do zabiegów mezoterapii bezigłowej?

 2. Admin / Odpowiedz

  28/11/2013 at 11:13

  Zużycie kosmetyku Mesofill na powierzchnię ok. 400 cm2 (20 cm x 20 cm) jest różne w zależności od wykorzystanej technologii wprowadzania tego kosmetyku w skórę. Średnią, możliwą ilość kosmetyku do wtłoczenia w głąb skóry określono w przedziałach:

  – dla zabiegów mezoporacji Acthyderm: 30 – 50 ml / koszt materiału od 33 zł.
  – dla zabiegów elektroporacji i mezoterapii bezigłowej: 15 – 20 ml / koszt materiału od 16,5 zł
  – dla zabiegów sonoforezy, jonoforezy: 10 – 20 ml / koszt materiału od 11 zł
  – dla zabiegów radiofrekwencji: ok. 10 ml / koszt materiału od 11 zł

  W przypadku zabiegów mezoporacji Acthyderm ilość wprowadzonego dermokosmetyku na poziomie 30 ml jest już dużą dawką substancji aktywnych. Wynika to z faktu, iż linia Mesofill to kosmetyki o dużo większym stężeniu substancji aktywnych niż linia kosmetyków BioLine. Można powiedzieć, że ilość i zawartość substancji aktywnych w 30 ml kosmetyku Mesofill to ok. 50 – 70 ml kosmetyku linii BioLine – w zależności od rodzaju kosmetyku.

  Natomiast w przypadku radiofrekwencji (RF) nie mówimy tu o „sposobie wtłaczania” substancji aktywnych ponieważ w technologii RF nie występuje system wtłaczania takich substancji. Zabieg RF ma na celu przywrócenie naprężeń skóry działając na tkankę włókien kolagenowych. Dzięki przekrwieniu reaktywnemu, które powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych możliwe jest również zastosowanie żelu Mesofill i wchłonięcie go przez skórę w ilości ok. 10 ml w czasie każdej sesji zabiegowej. W ten sposób możemy poprawić efektywność samego zabiegu RF dostarczając skórze odpowiednich substancji aktywnych. Należy w tym miejscu zwrócić uwagę na strukturę chemiczną koktajli Mesofill, w których użyto wielowarstwowych liposomów (zob. art.: Wielowarstwowe liposomy w naszych kosmetykach). Tak więc składniki aktywne kosmetyków linii Mesofill są w stanie z łatwością penetrować głębsze warstwy skóry, nawet w przypadku zastosowania ich w zabiegach RF. Również w przypadku zabiegów RF koktajle Mesofill możemy wzbogacać o dowolne serum.

 3. Sonia / Odpowiedz

  15/02/2014 at 18:36

  Czy można przed zastosowaniem preparatu skórę potraktować dermo rollerem z dł. igieł 0,5mm, a następnie wprowadzić preparat ultradźwiękami, czy jest to nie wskazane?

  • Admin / Odpowiedz

   17/02/2014 at 17:33

   Kosmetyki linii Mesofill nie są tak sterylnymi kosmetykami jak kosmetyki do mezoterapii igłowej. Z tego też względu, kosmetyki linii Mesofill, mogą być wykorzystywane z dermorolerem jedynie w przypadkach zabiegów podczas których nie ma kontaktu z krwią, co zwykle oznacza wykorzystanie igieł dermorolerów w przedziale pomiędzy 0,2 do 0,5 mm.

Masz pytania? Chcesz zostawić komentarz?

Mobile version: Enabled