Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.
Terapia ozonowa / aktywnym tlenem. Opóźniaj procesy starzenia …

Najważniejsza czynność naszego organizmu to oddychanie.

Człowiek może przeżyć bez jedzenia 40 dni, 3 dni bez picia i tylko ok. 4 minutu bez tlenu. To dostarczanie tlenu do naszych komórek jest najważniejszym procesem życiowym naszego organizmu. Nowe zabiegi mezoporacji Acthyderm są niwiarygodnie skuteczne w efektywnym wspomaganiu komórek aktywnym tlenem.

Wszystkie komórki naszego organizmu potrzebują tlenu, tylko wtedy są w stanie sprawnie i zdrowo funkcjonować. Tlen to niezbędne paliwo, które daje komórkom życie oraz pozwala naszemu ciału przeprowadzać liczne procesy życiowe. Więcej

Usuwanie zmarszczek mezoporacją Acthyderm. Video.

Zapis video przykładowego zabiegu usuwania zmarszczek przy pomocy mezoporacji Acthyderm.

Przekonaj się jak proste i bezbolesne są zabiegi mezoporacji. Bez użycia igieł, bez bólu, bez powikłań i bez ryzyka, zabiegi mezoporacji Acthyderm to nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej. Urządzenie do mezoporacji Acthyderm uzyskało akceptację FDA (Food and Drug Administration USA – odpowiednik Ministerstwa Zdrowia w Polsce) jako metoda alternatywna dla zabiegów iniekcyjnych. Powodem najważniejszym, jest zdolność wprowadzenia przy pomocy mezoporacji Acthyderm ilości substancji porównywalnych do ilości substancji wprowadzonych za pomocą igły.

Czy inne urządzenie nad którym się zastanawiasz, by je kupić, ma oprócz ciekawej naklejki takie certyfikaty? Urządzenie Acthyderm jest jedynym urządzeniem na świecie, do mezoporacji Acthyderm, które uzyskało taki certyfikat.

Więcej

Kosmetyki linii BioLine oraz Mesofill. Podobieństwa i różnice.

Zapewne zastanawiasz się, które z oferowanych przez nas kosmetyków wybrać do swoich zabiegów? Które są lepsze i które dadzą mi lepsze efekty? Nie damy Ci w tym artykule prostej odpowiedzi bo nie oferujemy kosmetyków lepszych i gorszych. Oferujemy jedynie najlepsze kosmetyki :). Poznaj jednak różnice i zdecyduj samodzielnie. Ponieważ jednak obydwie linie zostały opracowane przez tego samego autora dr Renato Torre i praktycznie ten sam zespół naukowo-badawczy więc kosmetyki te są kompatybilne – sprawa wydaje się już dużo prostsza, nieprawdaż ? Poznaj różnice pomiędzy tymi dwoma liniami, masz wybór i nie jest to wybór lepsze / gorsze, tylko wybór w zależności od Twoich potrzeb.

Więcej

Wielowarstwowe liposomy w naszych kosmetykach.

Liposomy są to małe sztuczne pęcherzyki o kulistym kształcie, które mogą być utworzone z cholesterolu i naturalnych nietoksycznych fosfolipidów. Ze względu na ich wielkość i charakter (hydrofilowy i hydrofobowy) oprócz biokompatybilności, liposomy są obiecującymi transporterami do podawania dermokosmetyków i leków.

Te mikroskopijne pęcherzyki, które zawierają jeden lub większą liczbę fosfolipidów błony dwuwarstwowej mogą transportować leki lub inne aktywne substancje w roztworach wodnych.

Więcej

Najlepsze kosmetyki do mezoterapii bezigłowej.

Prezentujemy Państwu linię kosmetyków Mesofill, które dzięki swojej budowie molekularnej doskonale sprawdzają się podczas zabiegów nie tylko mezoporacji Acthyderm ale również mezoterapii bezigłowej, elektroporacji, sonoforezy, jonoforezy a nawet zabiegów z użyciem radiofrekwencji (RF).

Co więcej, dzięki synergicznemu oddziaływaniu kilkunastu składników, efekty zabiegów są dużo większe i bardziej widoczne już od pierwszego zabiegu niż przy użyciu stosowanych przez Was do tej pory ampułek z pojedynczymi składnikami. Ponadto, jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas kosmetyki, a szczególnie szeroka oferta serum, to obecnie najlepsze na polskim rynku gotowe koktajle zabiegowe dla profesjonalnych zabiegów kosmetyki i medycyny estetycznej.

Więcej

Urządzenie do mezoporacji Acthyderm / urządzenie do mezoterapii bezigłowej. Koszty i dochody.

Urządzenie do mezoporacji Acthyderm to prawdziwy Mercedes wśród urządzeń do profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetyki pielęgnacyjnej. W połączeniu z zastosowaniem oryginalnych kosmetyków do mezoporacji linii BioLine oraz linii Mesofill opracowanych przez wynalazcę tego urządzenia Renato Torre wraz z jego zespołem badawczym, otrzymujemy doskonałe narzędzie pracy, oferujące rewelacyjne efekty od pierwszego zabiegu.

Urządzenie Acthyderm to również najskuteczniejsze urządzenie do prawdziwej mezoterapii bezigłowej, o skuteczności znacznie przekraczającej skuteczność innych dostępnych urządzeń do tradycyjnej mezoterapii bezigłowej. Przykład? 50 ml – 70 ml dedykowanego dermokosmetyku wtłoczonego podczas jednego zabiegu, nie sposób nie odczuć poprawy stanu skóry już po pierwszym zabiegu. Twoi Klienci będą Ci wdzięczni za rewelacyjny zabieg i z pewnością umówią się na kolejny.

Więcej

Stosuj oryginalne włoskie kosmetyki do mezoporacji.

Oryginalne włoskie kosmetyki do mezoporacji Acthyderm to gwarancja większej skuteczności każdego zabiegu niż przy zastosowaniu zamienników. Postaw na najwyższą jakość i efekty działania od pierwszego zabiegu. Oryginalne kosmetyki do mezoporacji Acthyderm linii BioLine […] (Revilase, BioTone, BioViso, Trophoderm i in.) oraz linii Mesofill [] (Visage, Tone, Botofill, Luminance i in.) zostały opracowane przez Renato Torre i jego zespół badawczy. To również oni stworzyli rewelacyjne urządzenie do mezoporacji Acthyderm, które jako jedyne urządzenie do mezoporacji otrzymało tak wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów. Dlaczego więc miałabyś / miałbyś stosować inne kosmetyki, których budowa i kompozycja nie są dostosowane do tego urządzenia lub których pochodzenie nie jest w pełni jasne? Jeśli nie masz zaufania do kosmetyków opracowanych przez Renato Torre – twórcę mezoporacji Acthyderm to dlaczego właściwie stosujesz to urządzenie?

Więcej

Zasada działania mezoporacji Acthyderm.

Acthyderm jest pierwszym urządzeniem, które korzysta z koncepcji elektroporacji skóry w celu wykonywania wyszukanych zabiegów mezoterapii bezigłowej. Poprawa penetracji skóry następuje wskutek opatentowanych, elektromagnetycznych impulsów prądu, który dociera do skóry za pomocą specjalnych elektrod. Natężenie prądu jest na tyle małe, że prąd nie jest wyczuwalny podczas zabiegu. Innymi słowy mówiąc, dzięki odpowiednio modulowanej fali impulsów elektrycznych o niskim potencjale, następuje stopniowe sumowanie energii, co z kolei prowadzi do otwarcia kanałów pomiędzy komórkami skóry oraz w strukturach tkankowych.

Więcej

Zastosowanie mezoporacji Acthyderm w kosmetyce i medycynie estetycznej.

Bez względu na to, czy mamy na celu likwidację przebarwień skóry twarzy, ujędrnianie pośladków i piersi, czy nawet walkę z cellulitem i trudnymi do pozbycia się obszarami nagromadzenia nadmiernej tkanki tłuszczowej, w każdej tej sferze mezoporacja Acthyderm znajduje doskonałe zastosowanie. Ponadto wyjątkowo i doskonale sprawdza się również w redukcji zmarszczek i rozstępów oraz podczas nawilżania i odżywienia skóry pacjenta. Więcej

Idea mezoporacji Acthyderm. Skuteczność i prostota zabiegów mezoporacji.

W tradycyjnej medycynie i kosmetyce estetycznej, nawet najbardziej aktywne składniki, gdy stosowane są powierzchniowo, wnikają tylko w górne warstwy skóry. Skóra stanowi dla nich naturalną barierę. Możemy dysponować najlepszymi i najbardziej skutecznymi preparatami, lecz będą one bezużytecznie, jeśli nie zostaną dostarczone do głębokich partii lub wewnętrznej struktury tkanki lub mięśnia.

Więcej

Oryginalne kosmetyki do mezoporacji w wybranych salonach w Polsce.

Skuteczność zabiegów mezoporacji zależy przede wszystkim od wysokiej jakości kosmetyków. Mezoporacja Acthyderm to jedynie rewelacyjny sposób na wtłoczenie dużych ilości specjalistycznych kosmetyków i substancji aktywnych. Jednak, to właśnie dzięki oryginalnym kosmetykom do mezoporacji Acthyderm możliwym jest osiągnięcie pożądanych efektów szybko i bezpiecznie. Oferowane przez nas kosmetyki do mezoporacji są produkowane i rekomendowane przez producenta urządzenia do mezoporacji Acthyderm. Co więcej, ta sama osoba – dr Renato Torre, który opracował urządzenie do mezoporacji Acthyderm, opracował również dedykowane dermokosmetyki do tego urządzenia, zarówno kosmetyki linii BioLine, jak i kosmetyki linii Mesofill.

Więcej

Mobile version: Enabled