Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.
Kosmetyki linii BioLine oraz Mesofill. Podobieństwa i różnice.

Zapewne zastanawiasz się, które z oferowanych przez nas kosmetyków wybrać do swoich zabiegów? Które są lepsze i które dadzą mi lepsze efekty? Nie damy Ci w tym artykule prostej odpowiedzi bo nie oferujemy kosmetyków lepszych i gorszych. Oferujemy jedynie najlepsze kosmetyki :). Poznaj jednak różnice i zdecyduj samodzielnie. Ponieważ jednak obydwie linie zostały opracowane przez tego samego autora dr Renato Torre i praktycznie ten sam zespół naukowo-badawczy więc kosmetyki te są kompatybilne – sprawa wydaje się już dużo prostsza, nieprawdaż ? Poznaj różnice pomiędzy tymi dwoma liniami, masz wybór i nie jest to wybór lepsze / gorsze, tylko wybór w zależności od Twoich potrzeb.

 

Dwie niezależne lecz kompatybilne linie kosmetyków BioLine oraz Mesofill

Obecnie nasza oferta obejmuje dwie linie kosmetyków do mezoporacji Acthyderm:

– kosmetyki o nazwie linii BioLine wprowadzone wraz z opracowaniem i wdrożeniem do sprzedaży urządzenia do mezoporacji Acthyderm. Należą do nich kosmetyki znane użytkownikom pod nazwami takimi jak: Revilase (Rejuvenase), BioTone (BioMuscle), BioStria, BioCell, BioSlim, Trophoderm (BioSmooth) i inne.

– kosmetyki o nazwie linii Mesofill wprowadzone stosunkowo niedawno. Należą do nich m.in. kosmetyki występujące pod nazwami: Visage, Slim, Cell, Botofill, Exage, Luminance, StriaCare i inne.

Ponieważ obie linie zostały opracowane przez tego samego twórcę, autora: dr Renato Torre, są one kompatybilne, co oznacza, że mogą być dowolnie mieszane, w zależności od potrzeb. Oczywiście nie należy przesadzać z mieszaniem tych kosmetyków i serum, nawet w obrębie tej samej linii, przykładowo nie zaleca się mieszania dwóch serum, do zabiegu należy stosować w miarę możliwości jedno serum. Poza sytuacjami, gdzie podczas zabiegu skupiamy się na różnych częściach twarzy, np. Preparatem Luminance możemy „obsługiwać” przebarwienia na czole i podczas tego samego zabiegu pod oczy możemy zastosować Botofill.

Parę słów o Renato Torre – twórcy kosmetyków linii BioLine i linii Mesofill

Renato Torre – to współtwórca rewelacyjnego urządzenia do mezoporacji Acthyderm – pierwszego i jedynego urządzenia, które uzyskało aprobatę FDA jako alternatywa dla zabiegów iniekcyjnych. To właśnie Renato Torre opracował rewelacyjne kosmetyki do tego urządzenia w linii BioLine, których działanie doceniono na całym świecie. Teraz, po ponad 10 latach od pierwszego sukcesu, po wielu latach badań i testów Renato Torre, wraz ze swoim doświadczonym zespołem, oferuje nam najnowszą linię dermokosmetyków tzw. linię Mesofill. Więcej o Renato Torre dowiesz się z jego CV (zobacz link).

Oczywiście nie da się zaprzeczyć, że linia BioLine wprowadzona wraz z urządzeniem do mezoporacji Acthyderm, ma już swoje lata i kosmetyki te, to nie wino, które z upływem lat staje się coraz lepsze. Jednak w istocie kosmetyki BioLine nie leżakują na półkach w ciemnych piwnicach. Są one w ciągłej produkcji i naszym zdaniem, a jest to zdanie praktyków, którzy stale wykonują zabiegi i korzystają z tych kosmetyków, przykładowy wiodący kosmetyk Revilase nic nie stracił na swojej wartości i z pewnością pozostanie on w naszym użyciu jeszcze przez długi czas, w zależności od potrzeb i okoliczności.

Katalogowe podsumowanie nowej linii Mesofill

Nie wypada nam jednak nie reklamować nowej linii, więc pozwolicie Państwo na kilka słów marketingowego gwaru odnośnie kosmetyków linii Mesofill.

Kosmetyki linii Mesofill – to nowa, znacznie ulepszona formuła kosmetyków. Szerszy zakres działania, większa skuteczność, wyższe stężenie substancji aktywnych, eliminacja parabenów, wzbogacony i zoptymalizowany skład dla zwiększenia efektu synergii naturalnych składników, to tylko niektóre z zalet, które plasują nowe kosmetyki Mesofill, w światowej czołówce dermokosmetyków dla medycyny estetycznej.

Nowa budowa molekularna kosmetyków linii Mesofill i zamknięcie wysoce aktywnych składników w mikrosferach wielowarstwowych liposomów (które w rzeczywistości działają dużo bardziej efektywnie od zwykłych liposomów, zob. art.: Wielowarstwowe liposomy w naszych kosmetykach), pozwala drastycznie zwiększyć skuteczność substancji wtłoczonych w głębokie partie skóry. Tym samym, kosmetyki linii Mesofill rozszerzają możliwości wykorzystania ich również w innych zabiegach niż mezoporacja, mogą to być np. zabiegi elektroporacji, RF lub ultradźwiękami.

Tabela porównawcza kosmetyków linii BioLine oraz kosmetyków linii Mesofill

Linia BioLine Linia Mesofill
Budowa Substancje aktywne o tradycyjnej strukturze. Mikrostruktura formuł kosmetyków oparta na
wielowarstwowych liposomach.
Konserwanty Stosowany jest najpowszechniejszy sposób konserwowania w postaci parabenów (1*. Zastosowano konserwanty naturalne,
wyeliminowano parabeny.
Aktywność Wysokie stężenia substancji aktywnych. Podwyższone stężenia substancji aktywnych.
Opakowanie Opakowania jednostkowe 50 ml. Opakowania jednostkowe 50 ml oraz opakowania
ekonomiczne 500 ml.
Zabiegi Formuła dedykowana do zabiegów mezoporacji. Formuła dedykowana do zabiegów mezoporacji, elektroporacji, mezoterapii bezigłowej, sonoforezy, jonoforezy i RF.

(1* Pomimo, że nie ma opracowań naukowych o szkodliwości parabenów i równocześnie parabeny należą do najpowszechniej stosowanych i najlepiej przebadanych konserwantów (m.in. ze względu na ciągłą nagonkę na nie przez koncerny i producentów eko) to zapewne spotkasz się z zagorzałymi przeciwnikami parabenów, których argumentem na ich szkodliwość jest właśnie ich szkodliwość. Dostawca kosmetyków nowej linii Mesofill zrobił jednak ukłon w stronę użytkowników opowiadających się silnie za ekologią i zaoferował nam kosmetyki bez parabenów.

Do wyboru, do zabiegu …

Teraz Drogi użytkowniku, mamy nadzieję, że łatwiej Ci już będzie wybrać kosmetyki, które będą odpowiadać Twoim i Twoich klientów potrzebom. Jeśli nadal masz wątpliwości służymy Ci pomocą.

Masz pytania? Chcesz zostawić komentarz?

Mobile version: Enabled