Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.

Pokazuje wszystkich 8

list
grid
Sale!
JALUPURE. 100% czystego kwasu hialuronowego.

100% Pure Hyaluronic Acid JALUPURE

JALUPURE to czysty, 100% koncentrat mikronizowanego kwasu hialuronowego. Uzupełnienie kwasu hialuronowego jest niezwykle istotne z punktu widzenia ożywienia wszystkich warstw macierzy tkanki łącznej i poprawy ich funkcjonalności. Ten najnowszej generacji kwas hialuronowy JALUPURE o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej redukuje zmarszczki i sprawia, że skóra staje się gładsza, lepiej odżywiona i bardziej zrelaksowana. Dzięki zaawansowanej technologii przezskórnego transportu, kwas hialuronowy dostarczany jest do różnych warstw skóry.

Pojemność: 50 ml. Zużycie na zabieg: ok. 1 ml – 2 ml.

440zł 390zł
New!
Mesofill VISAGE OX3. Odżywienie, nawilżenie skóry – terapia aktywnym tlenem.

Mesofill VISAGE OX3

Koktajl zabiegowy Mesofill Visage OX3 to nowy obiecujący preparat, którego podstawą jest kwas hialuronowy, Argirelina, olej Jojoba i witamina E, dodatkowo całościowo został wzbogacony w cząsteczki aktywnego tlenu. Koncepcja działania Mesofill Visage OX3 opiera się na możliwości kontrolowanego dawkowania aktywnego tlenu, który swoim działaniem stymuluje wzrost antyoksydacyjnych enzymów komórkowych, takich jak dysmutaza ponadtlenkowa. Stopniowe uwalnianie aktywnego tlenu w tkankach powoduje nie tylko przywrócenie efektywnego mikrokrążenia, ale także wysokie nawilżenie skóry. Dzięki takiemu działaniu, Mesofill Visage OX3, poprzez efekt SOD (dysmutaza ponadtlenkowa) jest super neutralizatorem potencjalnie szkodliwych wolnych rodników, które są odpowiedzialne za proces starzenia się.

Pojemność: 50 ml. i 500 ml.

85zł680zł
Mesofill VISAGE. Efektywne odżywienie i nawilżenie skóry.

Mesofill VISAGE

Wysoce efektywna, przeciwstarzeniowa (anti-aging) formuła Mesofill VISAGE oferuje naturalne, progresywne wyniki, które są widoczne już po pierwszym zabiegu. Mesofill VISAGE  umożliwia rewitalizację oraz głębokie nawilżenie skóry. Ponadto skutecznie radzi sobie ze skórą pozbawioną blasku rozjaśniając ją, a także zdecydowanie poprawia sprężystość oraz jędrność skóry. Mesofill VISAGE to unikalna formuła stanowiąca podstawę zabiegów zwiększających nawilżenie i odżywienie skóry, jednocześnie dostarcza sporej dawki antyoksydantów, które niwelują oznaki starzenia.

Pojemność: 50 ml. i 500 ml.

70zł550zł
Sale!
Serum EXAGE. Usuwanie zmarszczek.

Anti-Aging Booster Serum EXAGE

Intensywne serum przeciwstarzeniowe EXAGE zawiera duże stężenie Matrixyl 3000, który odgrywa ważną rolę w syntezie kolagenu, fibronektyny i kwasu hialuronowego. W EXAGE znajdziemy ponadto krzem organiczny w wysokim stężeniu, który wzmacnia działanie preparatu pobudzając syntezę elastyny, która z kolei pozwala skórze na lepsze zachowanie naturalnej elastyczności. Dzięki kombinacji działania Matrixyl 3000 i krzemu organicznego, skóra uzyskuje nową, bardziej zwartą i pełniejszą strukturę. Niezwykle nowoczesny preparat EXAGE daje również praktycznie  natychmiastowy efekt wypełnienia i redukcji zmarszczek, dzięki mikronizowanemu kwasowi hialuronowemu.

Pojemność: 50 ml i 30 ml. Zużycie na zabieg: 1- 5 ml.

440zł 390zł
Revilase. Odżywienie i usuwanie zmarszczek.

BioLine REVILASE

Preparat Revilase (Rejuvenase) stanowi syntetyczne wiązanie pentapeptydowe w roztworze z cząsteczkami fosfolipidów zawierających kolagen, elastynę, witaminę E, witaminę C, stworzony jako miejscowy czynnik mezoporacji. Revilase jest zdolny zmieniać strukturę kolagenu, jak również przyczynia się i stymuluje produkcję kolagenu – w ten sposób dostarcza skórze niezbędne składniki dla poprawienia jej oryginalnej biologicznej struktury i elastyczności. Preparat Revilase zapewnia i gwarantuje doskonałe i długotrwałe rezultaty:
• wypełnia zmarszczki,
• stymuluje produkcję elastyny,
• poprawia strukturę włókien kolagenowych,
• poprawia elastyczność skóry.

Pojemność: 50 ml.

75zł
BioViso / Face. Mocne nawilżenie skóry.

BioViso (BioFace)

Preparat BioViso stosowany jest do super nawilżającej i odżywczej kuracji skóry twarzy. Pozwala doskonale zrekonstruować fizjologiczną zwartość zniszczonej skóry dzięki aktywnym substancjom, takim jak: mocznik, glukoza, sód, fruktoza, gliceryna, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, oraz sole w proporcjach odpowiadających naturalnemu nawilżeniu. Te aktywne substancje zapewniają głębokie nawilżenie i odbudowanie starej, szorstkiej i chropowatej skóry.

Pojemność: 70 ml.

55zł
TROPHODERM. Wygładzanie, wypełnianie głębokich zmarszczek.

TROPHODERM (BioSmooth). Wygładzanie, wypełnianie głębokich zmarszczek.

Stosując Trophoderm osiągniesz efekty wygładzenia i zmniejszenia zmarszczek dzięki synergicznemu połączeniu Argireliny i kwasu hialuronowego. Trophoderm to niezwykle skuteczny sposób w walce ze zmarszczkami, to unikalna formuła stosowana w zabiegach przeciwzmarszczkowych – duża koncentracja aktywnych składników to niewielkie zużycie (od 1 do 1,5 ml) na obszar, przy jednoczesnej maksymalnej efektywności. Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego i heksapeptydu Argirelina, Trophoderm wywołuje widoczne efekty już od pierwszego zabiegu oddziaływując bezpośrednio na synapsy podobnie jak botox.

Pojemność: 30 ml.

420zł
JALUDERM. 100% czystego kwasu hialuronowego.

JALUDERM (Hyaluderm). Wypełnianie głębokich zmarszczek.

Efektywną formułę kwasu hialuronowego (100 % kwasu hialuronowego) o nazwie Jaluderm stworzono specjalnie do zabiegów mezoporacji w celu szybkiego i skutecznego pozbycia się zmarszczek mimicznych oraz zmarszczek starczych. Dzięki odpowiedniej budowie tego preparatu i jego wyjątkowej zdolności do zachowania wody w skórze, już od pierwszego zabiegu otrzymujemy zdecydowane nawilżenie i wygładzenie szorstkiej powierzchni naskórka. Ponadto Jaluderm powoduje uporządkowanie struktury włókien kolagenowych, co ma zdecydowany wpływ na ich napięcie. Następuje równocześnie poprawa kolorytu i ogólnego wyglądu skóry. Jaluderm używamy głównie do twarzy, biustu i szyi, jednak z powodzeniem możemy nim również „zasilać” zabiegi na brzuchu i udach.

Pojemność: 50 ml.

450zł
Mobile version: Disabled