Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.

Pokazuje wszystkich 7

list
grid
Mesofill TONE. Ujędrnienie i odżywienie skóry.

Mesofill TONE

Mesofill TONE to wysoce skoncentrowana formuła, która nawilża i doskonale rewitalizuje skórę. Zawiera aktywne składniki, które udoskonalają wygląd estetyczny i ścisłość naskórka wykazując silne działanie ujędrniające. Zaleca się do stosowania w okolicach brzucha, biustu, ud, bioder, pośladków i innych problemowych okolic. Dzięki temu produktowi skóra natychmiast zyskuje gładszy, zdrowszy i młodszy wygląd. Mesofill TONE jest nowoczesnym preparatem liftingującym oraz ujędrniającym stosowanym do twarzy i całego ciała.

Pojemność: 50 ml. i 500 ml.

60zł550zł
New!
Mesofill VISAGE OX3. Odżywienie, nawilżenie skóry – terapia aktywnym tlenem.

Mesofill VISAGE OX3

Koktajl zabiegowy Mesofill Visage OX3 to nowy obiecujący preparat, którego podstawą jest kwas hialuronowy, Argirelina, olej Jojoba i witamina E, dodatkowo całościowo został wzbogacony w cząsteczki aktywnego tlenu. Koncepcja działania Mesofill Visage OX3 opiera się na możliwości kontrolowanego dawkowania aktywnego tlenu, który swoim działaniem stymuluje wzrost antyoksydacyjnych enzymów komórkowych, takich jak dysmutaza ponadtlenkowa. Stopniowe uwalnianie aktywnego tlenu w tkankach powoduje nie tylko przywrócenie efektywnego mikrokrążenia, ale także wysokie nawilżenie skóry. Dzięki takiemu działaniu, Mesofill Visage OX3, poprzez efekt SOD (dysmutaza ponadtlenkowa) jest super neutralizatorem potencjalnie szkodliwych wolnych rodników, które są odpowiedzialne za proces starzenia się.

Pojemność: 50 ml. i 500 ml.

85zł680zł
Mesofill VISAGE. Efektywne odżywienie i nawilżenie skóry.

Mesofill VISAGE

Wysoce efektywna, przeciwstarzeniowa (anti-aging) formuła Mesofill VISAGE oferuje naturalne, progresywne wyniki, które są widoczne już po pierwszym zabiegu. Mesofill VISAGE  umożliwia rewitalizację oraz głębokie nawilżenie skóry. Ponadto skutecznie radzi sobie ze skórą pozbawioną blasku rozjaśniając ją, a także zdecydowanie poprawia sprężystość oraz jędrność skóry. Mesofill VISAGE to unikalna formuła stanowiąca podstawę zabiegów zwiększających nawilżenie i odżywienie skóry, jednocześnie dostarcza sporej dawki antyoksydantów, które niwelują oznaki starzenia.

Pojemność: 50 ml. i 500 ml.

70zł550zł
Sale!
Serum EXAGE. Usuwanie zmarszczek.

Anti-Aging Booster Serum EXAGE

Intensywne serum przeciwstarzeniowe EXAGE zawiera duże stężenie Matrixyl 3000, który odgrywa ważną rolę w syntezie kolagenu, fibronektyny i kwasu hialuronowego. W EXAGE znajdziemy ponadto krzem organiczny w wysokim stężeniu, który wzmacnia działanie preparatu pobudzając syntezę elastyny, która z kolei pozwala skórze na lepsze zachowanie naturalnej elastyczności. Dzięki kombinacji działania Matrixyl 3000 i krzemu organicznego, skóra uzyskuje nową, bardziej zwartą i pełniejszą strukturę. Niezwykle nowoczesny preparat EXAGE daje również praktycznie  natychmiastowy efekt wypełnienia i redukcji zmarszczek, dzięki mikronizowanemu kwasowi hialuronowemu.

Pojemność: 50 ml i 30 ml. Zużycie na zabieg: 1- 5 ml.

440zł 390zł
Revilase. Odżywienie i usuwanie zmarszczek.

BioLine REVILASE

Preparat Revilase (Rejuvenase) stanowi syntetyczne wiązanie pentapeptydowe w roztworze z cząsteczkami fosfolipidów zawierających kolagen, elastynę, witaminę E, witaminę C, stworzony jako miejscowy czynnik mezoporacji. Revilase jest zdolny zmieniać strukturę kolagenu, jak również przyczynia się i stymuluje produkcję kolagenu – w ten sposób dostarcza skórze niezbędne składniki dla poprawienia jej oryginalnej biologicznej struktury i elastyczności. Preparat Revilase zapewnia i gwarantuje doskonałe i długotrwałe rezultaty:
• wypełnia zmarszczki,
• stymuluje produkcję elastyny,
• poprawia strukturę włókien kolagenowych,
• poprawia elastyczność skóry.

Pojemność: 50 ml.

75zł
BioTone. Ujędrnienie, odżywienie skóry.

BioTone (BioMuscle)

BioTone (inna nazwa handlowa to BioMuscle) jest preparatem liftingującym oraz ujędrniającym stosowanym do twarzy i ciała wykorzystywanym przy zabiegu mezoporacji. Zawiera aktywne serum, które udoskonala wygląd estetyczny i ścisłość naskórka. Prolina dostarcza naskórkowi ładnego kolorytu i odporności, spirulina z drzewa morskiego wiąże w naskórku wszystkie proteiny, które poprawiają wygląd skóry. W składzie znajdziemy również m.in.: elastynę, kreatynę, L-karnitynę, kolagen, retinol oraz olejek migdałowy.

Pojemność: 50 ml.

55zł
BioViso / Face. Mocne nawilżenie skóry.

BioViso (BioFace)

Preparat BioViso stosowany jest do super nawilżającej i odżywczej kuracji skóry twarzy. Pozwala doskonale zrekonstruować fizjologiczną zwartość zniszczonej skóry dzięki aktywnym substancjom, takim jak: mocznik, glukoza, sód, fruktoza, gliceryna, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, oraz sole w proporcjach odpowiadających naturalnemu nawilżeniu. Te aktywne substancje zapewniają głębokie nawilżenie i odbudowanie starej, szorstkiej i chropowatej skóry.

Pojemność: 70 ml.

55zł
Mobile version: Disabled