Ładownie ... Loading depends on your connection speed!

Kosmetyki profesjonalne do mezoporacji i mezoterapii bezigłowej.
Zastosowanie mezoporacji Acthyderm w kosmetyce i medycynie estetycznej.

Bez względu na to, czy mamy na celu likwidację przebarwień skóry twarzy, ujędrnianie pośladków i piersi, czy nawet walkę z cellulitem i trudnymi do pozbycia się obszarami nagromadzenia nadmiernej tkanki tłuszczowej, w każdej tej sferze mezoporacja Acthyderm znajduje doskonałe zastosowanie. Ponadto wyjątkowo i doskonale sprawdza się również w redukcji zmarszczek i rozstępów oraz podczas nawilżania i odżywienia skóry pacjenta.

Skuteczny transport aktywnych składników

Należy podkreślić, że nie chodzi o to, że jest to urządzenie do wszystkiego, bo ma ono tylko jedno zadanie: dogłębny transport odpowiednich substancji aktywnych, w głębokie partie skóry bez konieczności użycia igieł – i to zadanie spełnia doskonale. Wszelkie różne zastosowania zależą od użytych substancji, które jednak, by były z powodzeniem wtłoczone muszą spełniać odpowiednie wymagania, tylko wtedy zabiegi mezoporacji Acthyderm są w pełni skuteczne a możliwości wykorzystania tego urządzenia praktycznie nieograniczone.

Przez skórę – prosto do celu i bez igły

Opatentowana procedura pracy urządzenia Acthyderm pozwala pokonać warstwę rogową skóry i dostarczyć, nawet do głębokości 10cm tkanki podskórnej, specjalistyczne aktywne składniki takie jak np. kwas hialuronowy, fosfatydylocholina, koenzym Q10 lub kolagen z taką samą skutecznością jak zabiegi iniekcyjne za pomocą igły i strzykawki.

Zabiegi mezoporacji urządzeniem Acthyderm wykonuje się na całym świecie. Szacuje się, że do tej pory wykonano już kilkadziesiąt milionów zabiegów medycyny estetycznej z użyciem urządzenia Acthyderm, które znajduje doskonałe zastosowanie w następujących obszarach:

• zabiegi anti-aging,
• zabiegi nawilżające skórę,
• zabiegi przeciwko cellulitowi,
• zabiegi odchudzające – miejscowe usuwanie tkanki tłuszczowej,
• zabiegi modelujące – podwójny podbródek,
• zabiegi redukujące i usuwające przebarwienia,
• zabiegi usuwające i redukujące rozstępy oraz blizny,
• ujędrnianie i pielęgnacja piersi,
• zabiegi lecznicze na trądzik różowaty i rumieniowaty twarzy,
• zatopowe zapalenie skóry i kontaktowe pigmentacyjne zapalenie skóry,
• dyschromia – zaburzenia pigmentacji skóry,
• nadmierne pocenie się,
• leczenie bólu i lokalne znieczulenia skóry do leczenia skóry laserem,
• zabiegi wspomagające i stymulujące wzrost włosów na głowie.

 

Zastosowanie mezoporacji Acthyderm w kosmetyce i medycynie.

Mezoporacja Acthyderm jako urządzenie medyczne

Urządzenie Acthyderm jest opatentowanym i przyjętym przez FDA (Food and Drug Administration) urządzeniem medycznym III klasy, które wykorzystuj proces zwany HTD (Hypodermic Transdermal Delivery) – przezskórny proces dostarczania substancji. Jest to zaawansowana technologia podawania leku, która pozwala na bezbolesne terapie, eliminując wszystkie powikłania wynikające ze standardowych metod leczenia polegających na wstrzyknięciach bezpośrednich.Technika mezoporacji Acthyderm, poprzez bezbolesne impulsy elektryczne, zwiększa przepuszczalność skóry, tworząc tymczasowe kanały transportowe w skórze, tzw. mezopory. Umożliwia to wprowadzanie leków pod skórę w rejonach, gdzie leki te są najbardziej potrzebne, bez użycia strzykawki .Acthyderm oferuje znaczące korzyści w porównaniu z innymi terapiami. Bardzo widoczne objawy chorobowe i ból mogą być złagodzone nieinwazyjnie w bardzo krótkich sesjach, trwających maksymalnie 30 minut.

Idea stworzenia mezoporacji Acthyderm pochodzi z koncepcji tradycyjnej mezoterapii igłowej. Jednak w przypadku Acthyderm możemy wykonywać zabiegi i dostarczać spersonalizowane mieszanki leków konwencjonalnych, farmaceutycznych lub homeopatyczne, witamin i białka bezpośrednio w dany obszar bez użycia igły i strzykawki,  zgodnie z ustalonymi warunkami leczenia.

Masz pytania? Chcesz zostawić komentarz?

Mobile version: Enabled